strona główna | formularz kontaktowy
PP: Górnik Wałbrzych lepszy w rzutach karnych
2017.10.12
Rozegrany w środę 11 października br. ćwierćfinał Pucharu Polski na szczeblu okręgu wałbrzyskiego zakończył się pechowo dla AKS-u Granit Strzegom SA, który po rzutach karnych przegrał w walce o półfinał z Górnikiem Wałbrzych 4:5.

Regulaminowy czas gry nie wyłonił zwyciężcy tego pojedynku. Po 90 minutach wynik spotkania, po bramkach strzelonych przez Radziemskiego⚽ w 39. minucie meczu oraz po trafieniu gości w 41. minucie nastąpiła seria rzutów karnych. W jedenastkach lepszy okazał się Górnik Wałbrzych i to Górnik awansował do półfinału Pucharu Polski.

Rzuty karne:
0:1 Górnik Wałbrzych
1:1 Patryk Chrapek
1:2 Gónik Wałbrzych
2:2 Kamil Sadowski
2:2 Górnik Wałbrzych (jedenastka obroniona przez Słowika)
2:2 Marcin Morawski (obronił bramkarz Górnika)
2:2 Górnik Wałbrzych (zawodnik uderzył powyżej poprzeczki)
2:2 Marcin Kokoszka (obronił bramkarz Górnika)
2:3 Górnik Wałbrzych
3:3 Dominik Radziemski
3:4 Górnik Wałbrzych
3:4 Przemysław Grosiak (obronił bramkarz Górnika)
Skład AKS-u: Słowik, Kokoszka, Chrapek, Durajczyk, Rosiak, Morawski, Sobczak, Szerszeń (88' Kuczma), Radziemski, Sadowski, Grosiak.

Serdecznie dzięujemy młodszym kolegom z klubu - podopiecznym trenera Kretkowskiego za wyprowadzenie zawodników na boisko, a potem za doping!

Dodawanie komentarzy tymczasowo zablokowane.

Dowiedz się czym są tzw.ciasteczka i dlaczego wykorzystujemy je na naszej stronie. Zajrzyj na stronę polityka prywatności.