strona główna | formularz kontaktowy
SPARING: w sobotę z Polonią Stal Świdnica
Przed piłkarzami AKS Granit Strzegom SA zostały do rozegrania dwa ostatnie sparingi. Jutro o godz. 12.00 podopieczni trenera Bubnowicza sprawdzą sie na tle IV - ligowego zespołu z grupy wschodniej - Polonii Stal Świdnica.
Victoria Świebodzice rozgromiona
W dniu 22 lutego br. podopieczni trenera Bubnowicza rozegrali sparing z Victorią Świebodzice. Spotkanie zakończyło sie wynikiem 15:2. Na 20 minut przed końcem drugiej połowy przy stanie 14:1, skład zespołu został wymieniony i na murawie w pełnej obsadzie...
SPARING: w czwartek z Victorią Świebodzice
W najbliższy czwartek 22 lutego br. AKS Strzegom rozegra kolejną grę kontrolną. Początek spotkania o godz. 18.00 na boisku w Strzegomiu. Sparingpartnerem będzie występująca w klasie okręgowej Victoria Świebodzice
SPARING: AKS lepszy w meczu kontrolnym od Karoliny Jaworzyny Śl.
W dniu 17 lutego br. na własnym obiekcie seniorzy AKS Strzegom rozegrali mecz kontrolny z IV- ligową Karolina Jaworzyna Śl. Spotkanie zakończyło sie zwycięstwem strzegomian 2:1. Bramki dla AKS-u strzelił zawodnik testowany.
Sparing z Karoliną Jaworzyna Śl.
W dniu 17 lutego br. seniorzy AKS Strzegom rozegrają w Strzegomiu kolejna grę kontrolną. Sparingpartnerem będzie IV-ligowa (grupa wschodnia) Karolina Jaworzyna Śląska.
SPARING: jednobramkowe zwycięstwo z Prochowicami
W sobotę 10 lutego br. strzegomianie rozegrali czwartą grę kontrolną. Sparingpartnerem była Prochowiczanka Prochowice - lider klasy okręgowej grupy legnickiej. Spotkanie zakończyło sie jednobramkowym zwycięstwem AKS-u Strzegom, po bramce strzelonej z rzutu...