Zwycięstwo w Grębocicach. Piękne trafienie Chrapka

• A
  • A++
  • A+
  • A

W dniu 21 kwietnia br. o godz. 15.00 piłkarze AKS Strzegom rozegrali kolejne spotkanie w ramach rozgrywek o mistrzostwo IV ligi. Rywalem była Sparta Grębocice, którą strzegomianie pokonali 0:2, a pięknym trafieniem z ok. 65 metrów w doliczonym czasie gry wynik meczu ustanowił Patryk Chrapek.

Początek konfrontacji z Grębocicami to seria stałych fragmentów gry w wykonaniu strzegomian, zagrażających bramce przeciwnika, jednak pozbawionych dokładności i skuteczności. W 14 minucie meczu zawodnicy AKS-u Strzegom dopięli swego i w wyniku zamieszania w okolicach piątego metra, piłkę w bramce umieścił Krupnik dając AKS-owi prowadzenie w tym spotkaniu. Gospodarze po raz pierwszy zagrozili bramce bronionej przez Słowika w 20 minucie meczu, oddając strzał z dystansu. W kolejnych minutach meczu obraz gry wyrównał się.
Wynik meczu ustanowił w doliczonym czasie gry Patryk Chrapek pokonując bramkarza gości z okolic 65 metra!

Skład AKS-u: Słowik, Kokoszka, Chrapek, Durajczyk, Serweciński, Morawski, Krupnik, Domaradzki, Sobczak (88′ Szerszeń), Sadowski, Roland (89′ Bałut).

Kolejne spotkanie: 28 kwietnia 2018 r. godz. 16.30 AKS Strzegom – Apis Jędrzychowice