Trzecie wysokie zwycięstwo w trzecim rozegranym spotkaniu AKS-u Strzegom

• A
  • A++
  • A+
  • A

Trzecie wysokie zwycięstwo w trzecim rozegranym spotkaniu zanotowali piłkarze czwartoligowego AKS-u Strzegom. Drużyna z miasta granitu pokonała na wyjeździe Odrę Ścinawa 3:0

Po pokonaniu Prochowiczanki Prochowice i Sparty Rudna, tym razem przyszedł czas na Odrę. W Ścinawie kibice mogli spodziewać się emocji bowiem wicelider tabeli miał podejmować lidera rozgrywek grupy zachodniej IV ligi. Wygrana AKS-u była jednak pewna i jak najbardziej zasłużona. Już w 25. minucie prowadzenie strzegomianom dał Ukrainiec Dmytro Shevchenko. Dwa pozostałe trafienia padły już w drugiej połowie. Na listę strzelców wpisali się Kamil Sadowski i Damian Migalski. AKS z kompletem dziewięciu punktów plasuje się na samym szczycie tabeli. Na drugiej lokacie, również z dziewięcioma “oczkami” znajdują się rezerwy Chrobrego Głogów, które ustępują nam tylko gorszym bilansem strzelonych goli.

Odra Ścinawa – AKS Strzegom 0:3 (0:1)

AKS: Słowik, Zieliński, Chrapek, Kokoszka, Durajczyk, Domaradzki (88′ Sabat), Morawski, Shevchenko (67′ Deiverson), Migalski, Sadowski (84′ Lewandowski), Emeka (89′ Shkvarlo)