Mecz na szczycie AKS wygrywa z Karkonoszami

Kamil Sadowski pokonał bramkarza Karkonoszy i zapewnił wygraną swojej drużynie

AKS GRANIT Strzegom S.A. vs MKS KARKONOSZE Jelenia GóraW pojedynku dwóch niepokonanych drużyn po 5 kolejkach spotkań lepsza okazała się ekipa Roberta Bubnowicza.

Zwycięstwo Strzegomian było w pełni zasłużone i po pierwszych 45 minutach bezbramkowy remis był dla biało-niebieskich nie lada sukcesem.

W meczu na szczycie ( i w spotkaniu dwóch niepokonanych zespołów ) AKS pokonał Karkonosze Jelenia Góra 2:1. Gole padały w II połowie spotkania. AKS obejmuje prowadzenie po trafieniu Damiana Bogacza w 52 min. spotkania, w 70 min. wyrównującą bramkę strzela zawodnik KJG – Bartosz Poszelężny, a zwycięskiego gola w 84 min. zaliczył Kamil Sadowski.

Wygrał zespół zdecydowanie lepszy tego dnia, grający przemyślany i dobry technicznie futbol. Jak widać AKS wciąż nie składa broni w walce o najwyższa lokatę w sezonie 2019/2020.

Najlepszym zawodnikiem spotkania bezsprzecznie był 39-letni Marcin Morawski, którego zaangażowanie i umiejętności  były niepodważalne.

( mecz w skrócie )

AKS STRZEGOM – KARKONOSZE JELENIA GÓRA 2-1 (0-0)

Bramki: 1-0 Bogacz 52′, 1-1 Poszelężny 70′, 2-1 Sadowski 84′.
Żółte kartki: Sutor, Bębenek, Kraiński.

Sędziowali: Rafał Abramowicz jako główny oraz Piotr Zając i Sławomir Urszulak.

AKS GRANIT Strzegom S.A.: Jaroszewski – Durajczyk, Rytko, Zieliński, Sadowski, Morawski, Krzymiński, Cukier (82′ Stanuszek), Szewczenko (72′ Camacho Junior), Migalski, Bogacz.
KS KARKONOSZE Jelenia Góra: Fościak – Kuźniewski (86′ Sołtysiak), Wawrzyniak, Gargas (65′ Siudak), Czerwiński (86′ Podgórski), Giziński, Bębenek, Frankiewicz, Poszelężny, Kraiński, Sutor.

AKS Strzegom umocnił się na trzecim miejscu w tabeli rozgrywek

Podsumowanie 6 KOLEJKI

Kolejną szansę na zdobycz punktową mamy już w sobotę 21 września, zawalczymy o 3 punkty na Stadionie Sportowym ( Jeżów Sudecki, Sportowa 13 ) z drużyną LOTNIK JEŻÓW SUDECKI

Kto według Was jest faworytem do wygrania ligi ? Zapraszamy do głosowania w sondzie.