Śląsk II Wrocław pokonał AKS Strzegom w pierwszym meczu barażowym o III ligę

• A
  • A++
  • A+
  • A

AKS GRANIT Strzegom SA - WKS Śląsk II WrocławPo ciekawym meczu rozegranym na stadionie miejskim OSiR Strzegom – rezerwy Śląska Wrocław wygrywają w pierwszym meczu barażowym o prawo gry w III lidze z AKS GRANIT Strzegom SA 3:1

Pierwsza połowa była wyrównana, a lepsze wrażenie sprawiali gospodarze spotkania AKS Strzegom. Na początku II połowy AKS objął prowadzenie po golu Kamila Sadowskiego. Z czasem jednak podopieczni Piotra Jawnego zaczęli przejmować inicjatywę, a w końcówce mieli już olbrzymią przewagę. Wrocławianie na nieco ponad kwadrans przed końcem zdołali wyrównać – na listę strzelców wpisał się Mathieu Scalet – a w końcówce zdobyli kolejne dwa gole po strzałach Mikołaja Łazarowicza i Mikołaja Kotfasa.

Rewanżowe spotkanie odbędzie się w sobotę o godzinie 18 na stadionie we Wrocławiu przy ulicy Oporowskiej. Zachęcamy do przyjazdu na stadion i wspierania naszej drużyny. Transmisję z tego spotkania obejrzycie Państwo na ŚLĄSKnecie  pod linkiem [  TUTAJ  ]