2 brązowe medale w indywidualnych mistrzostwach Dolnego Śląska kadetów

• A
  • A++
  • A+
  • A

Dnia 19.05.2013r. w Brzegu Dolnym odbyły się „Indywidualne Mistrzostwa Dolnego Śląska Kadetów i  Żaków” w tenisie stołowym.

Sebastian i Adrian zdobyli brązowy medal w grze deblowej, przegrywając w półfinale, z najwyżej rozstawionym deblem w turnieju – Konradem Krzakiem i Danielem Majewskim.

Sebastian zdobył również brązowy medal w mikście, w parze z Urszulą Kwiatkowską (Brzeg Dolny), wygrywając w ćwierćfinale 3:2, po zaciętym pojedynku z Marceliną Ancypą i Danielem Trawickim. W półfinale Ula i Sebastian ulegli parze Agata Uchnast i Krzysztof Kozłowski.

W turnieju indywidualnym Adrian zajął miejsce z przedziału 9-16, a Sebastian 5-8. Adrian nie miał szczęścia i w drugiej rundzie trafił na późniejszego zwycięzce turnieju, Konrada Krzaka. Natomiast Sebastian był bardzo bliski zdobycia kolejnego medalu, ale przegrał 3:4, po bardzo dobrym spotkaniu z Mateuszem Śliwą.