• A
  • A++
  • A+
  • A

AKS Strzegom Volleyball vs KS GWardia WrocławTo już nasze drugie zwycięstwo z drużyną KS Gwardia Wrocław (junior). Rewanżowe spotkanie zaliczone na plus – 3 pkt zostają w Strzegomiu !!!

Kolejne punkty dokładane do dorobku drużyny pozwalają nam wskoczyć oczko wyżej w tabeli i klasyfikujemy się na 6 pozycji z dorobkiem 21 punktów. Dlatego właśnie warto walczyć do samego końca, czy coś jest pewnego, czy też nie. Z tego też względu 5 rozgrywek, które pozostałe do końca rundy zasadniczej sezonu 2018/2019 mają swoje znaczenie.

Mecz z gwardzistami z Wrocławia nie należał to łatwych spotkań co widać po niewielkich różnicach w punktach każdego z setów ( 25:20, 17:25, 25:22, 26:24 ). Trochę dużo było szarpanego grania z obu stron. Każdy set miał zupełnie inną historię. Przegrywamy II-go seta, ale później grając prawie punkt za punkt wygrywamy dwa kolejne sety, a wynik spotkania kończy się wygraną siatkarzy AKS Strzegom Volleyball  3:1 z drużyną z Wrocławia.