• A
  • A++
  • A+
  • A

AKS Strzegom Volleyball vs SMS Olimp Oborniki ŚląskieNa zakończenie sezonu III ligi piłki siatkowej zawodnicy AKS-u Strzegom podejmowali we własnej hali lidera rozgrywek TechniSat EMS SMS Olimp Oborniki Śląskie. Było to bardzo trudne spotkanie dla podopiecznych Roberta Kotowicza.

Zespół gości od początku rozgrywek dominował III lidze. Wygrywał mecz za meczem, nie tracąc zbyt wielu setów. W sobotnim meczu nie zabrakło walki. Nie wystarczyły jednak mocne zagrywki Piotra Nowakowskiego i atomowe ataki Adama Pęczyńskiego. Zawodnicy TechniSatu skutecznie blokowali nasze kontry, a serwujący goście punktowali naszych przyjmujących trudnymi zagrywkami. Mecz zakończył się wygraną siatkarzy Olimpu 3:0 w setach do 20, 21 i 21. Strzegomscy kibice obejrzeli ciekawy mecz i siatkówkę na wysokim poziomie. Szkoda, że zabrakło naszym zawodnikom skutecznej gry w końcowych fragmentach partii. Gdyby udało się urwać choćby seta, przebieg spotkania mógłby być inny.

Drużyna AKS-u Strzegom kończy rozgrywki na 6. miejscu. To środek tabeli w gronie 11 drużyn III ligi. Naszym rywalom życzymy dobrej gry i powodzenia w turniejach barażowych o awans do II ligi.

AKS Strzegom Volleyball vs SMS Olimp Oborniki Śląskie

Zawodnicy i trenerzy sekcji piłki siatkowej serdecznie dziękują zarządowi klubu AKS Strzegom i gminie Strzegom za cały sezon ligowy, w szczególności za działania na rzecz wspierania siatkówki w naszej gminie. Dziękujemy wiernym kibicom za doping w tym sezonie. Dzięki wam w hali OSiR w Strzegomiu zagościły prawdziwe siatkarskie emocje. I siata gra !