Trzy mecze ligowe na własnym stadionie rozegra IV Ligowy zespół AKS Strzegom

• A++
  • A+
  • A

Już od soboty rozpoczął się maraton piłkarski IV Ligi Koleje Dolnośląskie na Stadionie Miejskim OSiR w Strzegomiu.

8 sierpnia o godz. 17:00 podopieczni Roberta Bubnowicza podejmowali drużynę MKS Nysa Kłodzko mecz zakończony wynikiem 3:0 dla AKS GRANIT Strzegom S.A.

RELACJA Z MECZU

Bramki: 1:0 Dawid Domaradzki (10), 2:0 Szymon Cukier (55), 3:0 Szymon Cukier (60).

Sędziował: Paweł Fajfer (KS Wrocław).

AKS GRANIT Strzegom S.A.: Trawka – Zieliński (88 Strzyżewski), Durajczyk, Rytko, Migalski (69 Stanuszek), Sawicki, Morawski, Domaradzki, Cukier (81 Borowiec), Bogacz (58 Emeka), Sadowski.

MKS Nysa Kłodzko: Brandl – Cebulski, Yefemenko (69 Adamczyk), Barski, Mróz, Pierzchalski, Pietrzykowski, Ciupider, Kotfas, Tracz, Satanowski (75 Bachmatiuk).

W SKRÓCIE

CAŁY MECZ

W środę 12 sierpnia o godz. 17:00 w meczu 3 kolejki zagraliśmy z drużyną EKF Mechanik Brzezina.

START i na prowadzenie w meczu wyszli piłkarze EKF Mechanika Brzezina, którzy w 26 min. zdobyli bramkę na 1:0 z rzutu karnego. Koniec pierwszej połowy, w doliczonym czasie gry (45’+1), po ataku Damiana Bogacza AKS wyrównuje na 1:1 ( wpada bramka samobójcza )

W drugiej połowie meczu piłkarze AKS Granit Strzegom S.A w 61 min. wyszli na prowadzenie ( 2:1 ) po bramce niezawodnego w tym sezonie Dawida Domaradzkiego. Ostateczny wynik spotkania na 3:1 przypieczętował strzałem do pustej bramki Adrian Zieliński. ( 90’+4 ).

W SKRÓCIE

CAŁY MECZ

W sobotę 15 sierpnia o godz. 17:00 w meczu 4 kolejki zagraliśmy z drużyną MKP Wołów