Maraton meczowy IV Ligi

Trzy mecze ligowe na własnym stadionie rozegra IV Ligowy zespół AKS Strzegom

Już od soboty rozpoczął się maraton piłkarski IV Ligi Koleje Dolnośląskie na Stadionie Miejskim OSiR w Strzegomiu.

8 sierpnia o godz. 17:00 podopieczni Roberta Bubnowicza podejmowali drużynę MKS Nysa Kłodzko mecz zakończony wynikiem 3:0 dla AKS GRANIT Strzegom S.A.

RELACJA Z MECZU

Bramki: 1:0 Dawid Domaradzki (10), 2:0 Szymon Cukier (55), 3:0 Szymon Cukier (60).

Sędziował: Paweł Fajfer (KS Wrocław).

AKS GRANIT Strzegom S.A.: Trawka – Zieliński (88 Strzyżewski), Durajczyk, Rytko, Migalski (69 Stanuszek), Sawicki, Morawski, Domaradzki, Cukier (81 Borowiec), Bogacz (58 Emeka), Sadowski.

MKS Nysa Kłodzko: Brandl – Cebulski, Yefemenko (69 Adamczyk), Barski, Mróz, Pierzchalski, Pietrzykowski, Ciupider, Kotfas, Tracz, Satanowski (75 Bachmatiuk).

W SKRÓCIE

CAŁY MECZ

W środę 12 sierpnia o godz. 17:00 w meczu 3 kolejki zagraliśmy z drużyną EKF Mechanik Brzezina.

START i na prowadzenie w meczu wyszli piłkarze EKF Mechanika Brzezina, którzy w 26 min. zdobyli bramkę na 1:0 z rzutu karnego. Koniec pierwszej połowy, w doliczonym czasie gry (45’+1), po ataku Damiana Bogacza AKS wyrównuje na 1:1 ( wpada bramka samobójcza )

W drugiej połowie meczu piłkarze AKS Granit Strzegom S.A w 61 min. wyszli na prowadzenie ( 2:1 ) po bramce niezawodnego w tym sezonie Dawida Domaradzkiego. Ostateczny wynik spotkania na 3:1 przypieczętował strzałem do pustej bramki Adrian Zieliński. ( 90’+4 ).

W SKRÓCIE

CAŁY MECZ

W sobotę 15 sierpnia o godz. 17:00 w meczu 4 kolejki zagraliśmy z drużyną MKP Wołów