Nie taki lider straszny…

IV Liga Koleje Dolnośląskie GR.WSCHODNIA | Sezon rozgrywkowy 2020/21 | runda wiosenna

W sobotę 29 maja na teren Lidera IV Ligi Dolnośląskiej gr.wschodniej z Dzierżoniowa udali się podopieczni trenera Roberta Bubnowicza – drużyna AKS GRANIT Strzegom S.A. (wicelider).

 

Od samego początku spotkania drużyny sprawiły że widowisko trzymało w mocnym napięciu, wszak zespół ze Strzegomia przystąpił do spotkania ze sporymi problemami kadrowymi.

Trener Robert Bubnowicz nie mógł skorzystać z takich zawodników jak: Adam i Marcin Wasilewscy, Damian Migalski czy Mariusz Krupnik.

Zacięta walka obu drużyn od samego początku spotkania, ale skuteczniejszą drużyną na boisku okazuje się drużyna AKS Strzegom, w 14 min. po strzale Michała Skrypaka ( pierwsza połowa zakończona wynikiem 0:1).

W 78 min. po golu Jakuba Chlipały lider wyrównuje (1:1), ale jednak końcówka spotkania należała do AKS-u. W (82′) i w doliczonym czasie gry (93′) dwa razy do bramki LECHII Dzierżoniów trafia Damian Bogacz i 3 punkty przyjechały do Strzegomia.

Tym samym podopieczni Roberta Bubnowicza dali jasny sygnał, że wciąż liczą się w walce o zwycięstwo w grupie wschodniej i prawo gry w barażach o awans do III ligi.

PODSUMOWANIE

TABELA ( 29.05.2021 )

źródło foto-relacji: www.facebook.com/MZKS.LechiaDzierzoniow

ZAPRASZAMY NA MECZ 30.KOLEJKI ( środa 2 czerwca )

Źródło informacji
DolFutbol.plFanPage FB Lechia Dzierżoniów

Polecane artykuły

Back to top button