MKS ODRA Ścinawa pokonana

Odra Ścinawa nie sprostała drużynie AKS (wiceliderowi rozgrywek) przegrywając spotkanie wynikiem 5:1

• A

AKS GRANIT Strzegom S.A. vs MKS ODRA Ścinawa - 18 KOLEJKADnia 23 marca br. na Stadionie Miejskim OSiR Strzegom odbył się mecz piłki nożnej o Mistrzostwo IV Ligi Dolnośląskiej z trzecią drużyną w tabeli rozgrywek MKS ODRA Ścinawa.

Początek spotkania ułożył się dobrze dla zespołu Odra Ścinawa po bramce Damiana Smolnego w 13 minucie goście obejmują prowadzenie w meczu 0:1.

Ale już 29 minucie spotkania Marcin Morawski strzela bramkę wyrównującą wynik na 1:1, i takim wynikiem kończy się pierwsza połowa spotkania.

W 7 minucie drugiej połowy w pięknym stylu zdobywa bramkę Roland Emeka ( 52″ ) podwyższając wynik na 2:1, późniejsze minuty spotkania przynoszą na konto AKS kolejne bramki, które zdobywamy w ciągu 9 minut gry – do bramki przeciwnika trafiają Roland Emeka ( 76” ), Marcin Morawski ( 78” ), Adrian Zieliński ( 85” ) .

AKS GRANIT Strzegom S.A. vs MKS ODRA Ścinawa

AKS GRANIT Strzegom S.A. zostaje w dalszym ciągu niepokonany w lidze, i wydaje się że bezpośrednie spotkanie z rezerwami Chrobrego Głogów będzie decydowało  o pierwszym miejscu w ligowej tabeli na zakończenie sezonu.

Tabela rozgrywek IV Liga Dolnośląska AKS Strzegom

Kolejne spotkanie AKS GRANIT Strzegom S.A. rozegra w dniu 30 marca br. o godz. 15:00 z MKS 3KF – Włókniarz Mirsk na Stadionie Miejskim w Mirsku, Adama Mickiewicza 27.