PILNE !!

Odwołane mecze IV ligi i klas niższych

Dolnośląski Związek Piłki Nożnej wydał komunikat dotyczący rozgrywek niższych lig w naszym regionie.

W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją związaną z rozprzestrzeniającym się w Polsce koronawirusem (COVID-19), DolZPN podjął decyzję o odwołaniu zaplanowanych na nadchodzący weekend spotkań.

“Dolnośląski Związek Piłki Nożnej ze względów bezpieczeństwa uczestniczących drużyn w rozgrywkach prowadzonym przez DolZPN, przekłada datę rozpoczęcia rundy wiosennej na 28-29.03.

Nowe daty rozegrania przełożonych meczów zostaną ustalone w późniejszym terminie i podane w oddzielnym komunikacie.

Powyższy komunikat dotyczy rozgrywek prowadzonych przez DolZPN, a więc od IV ligi do klasy B. Dotyczy to również meczów okręgowego Pucharu Polski w strefie wrocławskiej, które były zaplanowane na środę, 11 marca.

Powyższa decyzja jest spowodowana troską o zdrowie i życie osób uczestniczących w wydarzeniach piłkarskich i wychodzi naprzeciw decyzjom podejmowanym przez najwyższe władze państwowe. Przypomnijmy, że we wtorek na konferencji prasowej premier RP Mateusz Morawiecki poinformował o odwołaniu wszystkich imprez masowych. Mecze reprezentacji i PKO Ekstraklasy odbędą się bez udziału publiczności. Żadne inne spotkania nie mogą mieć charakteru imprez masowych (maksymalna liczba widzów to 999 osób).

 

Ważna informacja dla mieszkańców !!

LINK:

 

Pokaż więcej

Polecane artykuły

Zobacz również
Close
Back to top button