Przygotowania do sezonu 2021/22

Podopieczni trenera Roberta Bubnowicza trenują kilka razy dziennie i mają zaplanowane sparingi.

  • A
  • A
  • A
  • A
  • A++
  • A+
  • A

Po długim i wyczerpującym sezonie, który zakończył się w tym roku 19 czerwca – piłkarze pierwszej drużyny AKS Strzegom w czasie krótkiej przerwy korzystali w zasłużonych urlopów prywatnych (rodzinnych), ale już z końcem lipca ponownie spotkali się na treningach przygotowawczych do nowego sezonu 2021/22, który rozpocznie się 14 sierpnia.

Podczas letnich przygotowań zaplanowano spotkania kontrolne głównie z zespołami z IV ligi oraz obóz sportowy, który odbył się po raz kolejny już w sprawdzonym przez trenerów miejscu w miejscowości Sława.

Obóz przygotowawczy, który się odbył w dniach od 21-24 lipca, miał na celu jak najlepsze przygotowanie do zbliżającego się sezonu. Na zgrupowaniu nasza drużyna pracowała między innymi nad siłą, wytrzymałością i konsolidacją drużyny.

Turnieje w „siatkonoge”, treningi biegowe, ćwiczenia siłowe i wytrzymałościowe, ćwiczenia stabilizacji na gumach oporowych, rozgrywki na boisku do „Beach Soccer”, ale nie zabrakło również w ramach rozluźnienia wycieczek rowerowych w malowniczych okolicach jeziora jak i sprawiających największą frajdę wypraw kajakowych po jeziorze Sławskim po których zazwyczaj kończyliśmy kąpielą w jeziorze.

W ramach obozu rozegraliśmy mecz sparingowy z miejscową drużyną MKS Korona Kożuchów.  Jak relacjonuje kierownik drużyny widać było ogromne zmęczenie zawodników bo początek spotkania rozpoczął się stratą dwóch bramek (2:0) jednak udało się w drugiej połowie zdominować przeciwnika i wygrać mecz kontrolny z przewagą 4 bramek.  ( Kożuchów 2:6 Strzegom ) 

Już dzisiaj zapraszamy na mecze IV LIGI GRUPY WSCHODNIEJ – SEZON 2021/2022
( rozgrywki ligowe rozpoczynają się już 14 sierpnia, mecz przed własną publicznością 28 sierpnia 2021 )

[ TERMINARZ ROZGRYWEK – RUNDA JESIENNA 2021 ]

Polecane artykuły

Zobacz również
Close
Back to top button