PikoSport Dolnośląska III Liga Mężczyzn - AKS Strzegom Volleyball vs SKFiS Kudowianka Kudowa-Zdrój

• A++
  • A+
  • A

W ramach III ligi piłki siatkowej mężczyzn AKS Strzegom Volleyball podejmował na własnym parkiecie drużynę SKFiS Kudowianka Kudowa-Zdrój.

Drużyna AKS, która w tabeli ligowej zajmowała ostatnią pozycję wreszcie w meczu 4 kolejki wygrywa z Kudowianką Kudowa Zdrój 3:0 i wraca do gry o ligę.

Dla przypomnienia w drużynie siatkarzy AKS Strzegom w tym sezonie doszło do wielu zmian kadrowych, skład drużyny sporo się zmienił, ale jak widać drużyna powoli zaczyna się rozumieć i zgrywać na nowo.

Już od samego początku spotkania gospodarze pokazali do kogo należy parkiet w Strzegomiu, choć łatwo nie było, a dwa sety były mocno wyrównane.  W konsekwencji spotkanie zakończyło się wygraną trzech setów
( I set 25:21 ) ( II set 25:18 ) ( III set 25:23 ) i całe spotkanie 3:0 dla drużyny AKS Strzegom Volleyball

Dzięki odniesionemu pierwszemu zwycięstwu w tym sezonie drużyna AKS zmienia pozycję w tabeli i przenosi się z ostatniej pozycji o dwa oczka wyżej trafiając na 8 pozycję w tabeli rozgrywek PikoSport Dolnośląskiej III Ligi Mężczyzn.

Przed nami jeszcze 14 kolejek sezonu 2019/2020 także jeszcze wszystko może się zdarzyć.
Kibicujmy i trzymajmy kciuki za naszych siatkarzy !!!

Już dzisiaj zapraszamy na kolejne spotkania, drużyna ze Strzegomia ( 16 listopada ) rozegra mecz na wyjeździe z UKS Tygrys Strzelin, u siebie rozegra spotkanie 23 listopada z drużyną zajmującą aktualnie 5 pozycję w tabeli – BTS Elektros Bolesławiec. ZAPRASZAMY !

Zawsze aktualne wyniki-tabela-zapowiedzi na stronie: Dolnośląski Związek Piłki Siatkowej – www.dzps.pl