Srebro w Mistrzostwach Polski dla AKS

Zawodnik AKS Strzegom - Sergiej Gumeniuk zajął II miejsce na podium i odebrał srebrny medal

24 października 2020 r w Luboniu odbyły się XX Mistrzostwa Polski Weteranów w Judo oraz II Mistrzostwa Polski Amatorów w Judo.

Na tatami w Luboniu, po wielu miesiącach ciężkiej pracy, wystartował zawodnik AKS STRZEGOM – Sergiej Gumeniuk. Sergiej nie oddawał punktów za darmo i walczył z ciągłą determinacją, aby zająć jak najlepsze na podium. Po ciężkich walkach z zawodnikami m.in. z Grodziska Mazowieckiego oraz Warszawy – Sergiej zajął II miejsce na podium i odebrał srebrny medal.

Serdecznie Gratulujemy zdobytego miejsca oraz czekamy na kolejne wysoki wyniki !

W dniach tj. 23-24 październik 2020 w Zamościu odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży oraz Mistrzostwa Polski w judo.

Nasza zawodniczka AKS STRZEGOM – Nikola Kamińska miała okazję pokazać swoje umiejętności uczestnicząc z zawodach. Po ciężkich pojedynkach ostatecznie zajęła miejsce VII.