Sukces Adama Sadowskiego

W walce o złoto spotkał się z reprezentantem gospodarzy w w końcowej fazie starcia Adam uległ rywalowi i zajął miejsce II

• A

5 kwietnia w sobotę w Pile odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Judo – Piła 2018. Jako jedyny ze Strzegomia z klubu AKS STRZEGOM na zawody pojechał Adam Sadowski.

Adam wystartował w kategorii do 90 kg w kategorii młodzieżowców do lat 23. Jak zawsze ta kategoria jest najbardziej obsadzona, grupa liczyła ponad 20 zawodników z czołowych klubów z Polski.

Nasz judoka mimo dzięki swojej determinacji, samokontroli i woli zdobywania tytułów podjął ciężkie treningi, które zaowocowały znakomitym sukcesem. Po stoczeniu trzech bardzo dobrych, zwycięskich pojedynków, dotarł do finału. W walce o złoto spotkał się z reprezentantem gospodarzy zawodów. Walka była wyrównana, ale w końcowej fazie starcia Adam uległ rywalowi i zajął miejsce II. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem sukcesu Naszego zawodnika Sekcji Judo AKS STRZEGOM i życzymy Adamowi dalszych sukcesów. Trenerowi ogromne podziękowania za duży wkład pracy i wsparcie Adama podczas zawodów.

Ukłon w stronę Urzędu Miasta i Gminy Strzegom za wsparcie ze środków budżetu miejskiego, dzięki to któremu, Nasz Judoka z AKS Strzegom mógł reprezentować Nasz klub, miasto oraz gminę Strzegom na zawodach w Pile.