• A
  • A++
  • A+
  • A

W ostatnim czasie członkowie sekcji wspinaczki AKS-u Strzegom startowali na zawodach w Tarnowskich Górach i we Wrocławiu.

Pod koniec lutego w Tarnowskich Górach odbyły się zawody dla dzieci „Klif Kids Miting 2016” we wspinaniu na trudność. Michał Ostrowski wywalczył brązowy medal, Oliwia Romanowska zajęła 4. miejsce, a Ewa Luszawska – 7. lokatę.

W niedzielę, 20 marca br. strzegomianie startowali w Otwartych Mistrzostwach Wrocławia. I tu także nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze. Ewa Luszawska wywalczyła 3. miejsce, Michał Ostrowski i Natalia Klag zajęli 4. miejsca, a Oliwia Romanowska była piąta.

Przypomnijmy, że zawodnicy na co dzień trenują na ścianie AKS-u Strzegom zlokalizowanej w hali strzegomskiego ZSO, przy ul. Św. Jana.

Więcej informacji o wynikach naszych podopiecznych można znaleźć na stronie internetowej www.swalpika.pl