Turniej piłkarski żaka

I Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Strzegomia

 • A
 • A
 • A
 • A
 • A++
 • A+
 • A

Dnia 20 września br. na stadionie miejskim OSiR w Strzegomiu odbył się zorganizowany przez Amatorski Klub Sportowy w Strzegomiu

I Turniej Piłki Nożnej
PUCHAR BURMISTRZA STRZEGOMIA

 

Zawody rozegrano w dwóch kategoriach wiekowych U7 rocznik 2013 i rocznik 2012 kategoria U8, w zawodach uczestniczyły drużyny z 4 klubów sportowych jako gospodarze AKS Strzegom, Klub Sportowy Jedlina Zdrój Wałbrzych, Szkółka Piłkarska 9-TKA Wałbrzych i Szkółka Piłkarska Młode Wilki Wałbrzych.

Turniej prowadzony przez trenerów Roberta Bubnowicza i Marcina Morawskiego przy współpracy zawodników seniorów ( sędziowali ) Adrian Zieliński i Dmytro Shevchenko.

Uroczystego otwarcia turnieju dokonał Prezes Ośrodka Sportu i Rekreacji Sp. z o.o. Pan Paweł Mosór, życząc wszystkim młodym zawodnikom zwycięstwa w turnieju oraz satysfakcji z gry w piłkę nożną w duch fair play.

Mecze były rozgrywane systemem każdy z każdym, czas trwania każdego ze spotkań to 10min. Po zaciętych walkach i rozegraniu wszystkich pojedynków zostały wyłonione najlepsze drużyny:

KATEGORIA U8

 1. miejsce – AKS Strzegom
 2. miejsce – KS Jedlina Zdrój
 3. miejsce – SP Młode Wilki Wałbrzych
 4. miejsce – SP 9-TKA Wałbrzych

KATEGORIA U7

 1. miejsce – SP 9-TKA Wałbrzych
 2. miejsce – SP Młode Wilki Wałbrzych
 3. miejsce – AKS Strzegom II

reTransmisja nagrania Live z OSiR Strzegom

 

Serdeczne podziękowania dla Prezesa OSiR Strzegom Pawła Mosór za pomoc i możliwość organizacji turnieju, vice-prezesowi AKS Strzegom Edwardowi Fedyczkowski za uczestnictwo w ceremonii zamknięcia zawodów, seniorom AKS GRANIT Strzegom S.A. za sędziowanie i prawidłowy przebieg rozgrywek. Dziękujemy wszystkim sponsorom za wsparcie i ufundowanie nagród rzeczowych dla uczestników turnieju, dziękujemy również wszystkim Gościom, Rodzicom, Przyjaciołom, za udział w Turnieju.

Do zobaczenia za rok w kolejnej edycji turnieju piłkarskiego o PUCHAR BURMISTRZA STRZEGOMIA.

Polecane artykuły

Back to top button