Wygrana na inaugurację sezonu

Widać było, że gramy dojrzalszy futbol, lepiej operujemy piłką i kwestią czasu było kiedy strzelimy gola

• A

W 1 kolejce IV ligi dolnośląskiej (grupa zachodnia) beniaminek KS Prochowiczanka Prochowice uległ zespołowi AKS Strzegom 0-3. Podopieczni Roberta Bubnowicza pewnie wygrali 3:0, chociaż do 75 minuty na tablicy wyników widniał rezultat bezbramkowy. W 75 minucie zapora Prochowiczanki pękła – piłkę z rzutu wolnego w pole karne dorzucił Morawski – sędzia dopatrzył się faulu Popowczaka za co AKS otrzymał rzut karny, którego na bramkę zamienił Domaradzki. W 80 minucie na 2-0 podwyższył Roland Emeka. Wynik meczu w 82 minucie ustalił Szerszeń, który zdobył trzecią bramkę dla gości.

Widać było, że gramy dojrzalszy futbol, lepiej operujemy piłką i kwestią czasu było kiedy strzelimy gola. Chcemy grać tak aby każdy kibic widział progres w naszej grze. Prochowiczanka nie jest słabym zespołem i nie stoi na straconej pozycji walcząc o utrzymanie się w lidze. Mieliśmy świadomość, że do pierwszej bramki będzie ciężko i tak było. Nasz cel? Skoro zarząd latem wzmocnił zespół i to poważnie to nie po to aby walczyć o miejsce w czołówce. Chcemy się bić o 3 ligę  Robert BUBNOWICZ.

Bramki: Domaradzki 75′ (k.), Emeka 80′, Szerszeń 82′

widzów: ok 400

Prochowiczanka: Wasilewski – Antosiewicz, P.Kula, Popowczak, Ziembicki, Zieliński (65′ Małek), Kochan (83′ Kędzior), Pioś, Wojciechowski (85′ Mądro), Szumański (80′ Azikiewicz), Cichocki (70′ Matulak)

AKS Strzegom: Słowik – Zieliński, Serweciński, Kokoszka, Durajczyk, Morawski, Domaradzki, Shevchenko (80′ Lewandowski), Migalski (70′ Szerszeń), Sadowski (85′ Krupnik), Emeka.