AKS w 9-tkę uratował jeden punkt

Decydowała dramatyczna końcówka. AKS GRANIT Strzegom remisuje ze SPARTĄ Grębocice 1:1

• A

AKS GRANIT Strzegom SA vs Sparta Grębocice31 sierpnia w meczu czwartej kolejki, AKS GRANIT Strzegom podejmował u siebie drużynę z Grębocic.

Mimo bezbramkowej pierwszej połowy spotkania mecz nie zawiódł – druga połowa przyniosła dwa gole i ogromne emocje do końca spotkania.

Po trzech wygranych z rzędu AKS GRANIT Strzegom SA traci punkty. Podopieczni Roberta Bubnowicza zremisowali na własnym obiekcie ze Spartą Grębocice 1:1. Niby niespodzianka, choć spotkanie miało taki przebieg, że jeden punkt to sukces gospodarzy. AKS przez pół godziny grał w dziewiątkę po dwóch czerwonych kartkach (po dwóch żółtych), najpierw dla Mateusza Krzymińskiego, a następnie Jana Rytki. Goście objęli prowadzenie po bramce w 62 min. Tomasza Bielenia. Strzegomianie wyrównali w 92 min. po trafieniu Wojciecha Durajczyka.

AKS STRZEGOM – SPARTA GRĘBOCICE 1:1 (0:0)

Bramki: 0:1 Bieleń (62), 1:1 Durajczyk (90+1).
Czerwone kartki: Krzymiński (AKS, 55 – za dwie żółte), Rytko (AKS, 60 – za dwie żółte).
Żółte kartki: Rytko, Shevhenko, Krzymiński oraz Kozłowski, Rybak.

AKS GRANIT Strzegom SA: Jaroszewski – Bogacz, Sadowski, Stanuszek, Shevchenko (67 Gomes), Zieliński, Durajczyk, Krzymiński, Migalski (67 Cukier), Morawski, Rytko.

SPARTA Grębocice: W. Kubik – Czerwik, Kycej (70 Żmudziński), Dobrakowski, Małucki, Rybak, Bieleń, Duda, Gniewosz, Kozłowski, Łętkowski (75 Koryciński).

SONDA
Kto według Was jest faworytem do wygrania ligi ? Zapraszamy do głosowania w sondzie.