PILNE !!

Zarząd AKS Strzegom INFORMUJE!

W związku z oficjalną decyzją Burmistrza Strzegomia o zamknięciu obiektów sportowych, Zarząd Amatorskiego Klubu Sportowego w Strzegomiu zawiesza z dniem dzisiejszym (11.03.2020 r.) wszystkie zajęcia treningowe, wyjazdy na turnieje, mecze sparingowe a także planowane imprezy do odwołania.

Informujemy, iż mając na uwadze bezpieczeństwo i zalecenia stosownych służb państwowych zmierzające do podejmowania wzmożonych działań prewencyjnych ograniczających możliwość rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Klub wprowadza:

  1. Zakaz wyjazdu wszystkich drużyn klubowych na turnieje/mecze kontrolne.
  2. Rekomenduje odwoływanie udziału w turniejach/meczach kontrolnych drużyn klubowych, pozostawiając ostateczną decyzję trenerom po konsultacjach z rodzicami.
  3. Obowiązek przekazania przez trenerów na najbliższych zajęciach zaleceń i przypominanie o podstawowych środkach ochronnych zapobiegających zakażeniu.

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego zamieszczonego w Telewizji Internetowej Strzegom dot. KORONAWIRUSA.

Jest to trudny czas, w którym bardzo dużo zależy od nas samych. Zapewniam Państwa, że mam stały kontakt z dyrektorem Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Świdnicy, z którym konsultuję wszystkie zgłoszenia, które otrzymuję od Państwa.

Bardzo dużo zależy od nas samych. Proszę, abyście Państwo przestrzegali ogólnodostępnych informacji o zachowaniu podstawowych zasad higieny, ograniczeniu kontaktów, spotkań, które nie są konieczne oraz o szczególne zwrócenie uwagi na osoby przyjeżdżające do Was z miejsc, gdzie zachorowania na koronawirusa występują już na dużą skalę.

Zbigniew Suchyta
Burmistrz Strzegomia

W przypadku podejrzenia o możliwości zarażenia się koronawirusem, proszę o kontakt ze Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Świdnicy pod nr tel. 74 852 05 35 lub 691 730 274

 

Pokaż więcej

Polecane artykuły

Zobacz również
Close
Back to top button