Zgorzelec bez szans

AKS Strzegom vs Nysa Zgorzelec - Mecz zakończył się zwycięstwem AKS Granit Strzegom SA 3:1

• A
W ramach 25. kolejki strzegomianie podejmowali u siebie Nysę Zgorzelec. Mecz zakończył się zwycięstwem AKS Granit Strzegom SA 3:1.

Po błędzie w środku pola ze strony strzegomian w 18 minucie meczu na prowadzenie wyszli goście. W sytuacji sam na sam  Kretkowski nie miał szans na wybronienie strzału. Tuż przed końcem pierwszej części konfrontacji w 43 minucie meczu AKS strzelił wyrównująca bramkę, a na listę strzelców wpisał się Roland Emeka John. 2 minuty poźniej  ponownie strzelił John, któremu asystował Szerszeń. Wynik meczu na 3:1 został ustalony w 63 minucie spotkania. Rzut wolny wykonywał Morawski, a przeciwnik chcąc wybić piłkę skierował ją do własnej bramki.Skład AKS-u: Kretkowski, Kokoszka, Krupnik, Serweciński, Morawski, Sobczak, Domaradzki, Sabat (75′ Lewandowski), Szerszeń, Bałut (83′ Grosiak), John (88′ Kuczma)

Kolejne spotkanie: 19 maja br. godz. 15.00 Górnik Złotoryja  – AKS Strzegom