Zwycięstwo siatkarzy AKS

AKS Strzegom vs. TS Faurecia Volley Jelcz-Laskowice - 3-0 w setach 25-18, 25-21, 25-22 dla siatkarzy AKS

Zwycięstwo AKS Strzegom

Dnia 17 listopada 2018r. w hali widowiskowo-sportowej OSiR Strzegom o godz 14:00 odbył się mecz piłki siatkowej o Mistrzostwo III Ligi pomiędzy AKS Strzegom, a TS Faurecia Volley Jelcz-Laskowice. Mecz zakończył się zwycięstwem AKS Strzegom 3-0 w setach 25-18, 25-21, 25-22.

Pierwszy set był bardzo wyrównany i przy stanie seta 16-16 siatkarze AKS dzięki świetnemu przyjęciu i zagrywce uzyskali kilku-punktową przewagę, kontrolując przebieg seta do końca, zwyciężając go 25-18. W drugim secie siatkarze AKS od samego początku,, odskoczyli na kilka punktów, kontrolując do końca drugiego seta, zwyciężając 25-21. W trzecim secie mecz miał podobny przebieg, jak w drugim secie, już na początku gospodarze uzyskali kilku-punktową przewagę, wygrywając 25-22. Siatkarze AKS Strzegom rozegrali jeden z najlepszych meczy na swoim terenie w tym sezonie. Widać było w oczach zawodników AKS wolę walki i zwycięstwa.