Biegowy weekend S12

W miniony weekend 14-15 września Społeczność Biegowa S12 rozjechała się po Polsce

Dużo biegowego działo się w Społeczności Biegowej S12 w miniony weekend.

Rozjechaliśmy się w różne kierunki: Świdnica, Wrocław, Mściwojów, Gniezno, Wieleń.

 

W sobotę biegliśmy w Świdnickim Biegu na Wieżę Ratuszową, wystartowało 99 śmiałków którzy mieli do pokonania 222 schody na sam szczyt wieży. S12 otworzyła serducho i wsparła 5.PKO BIEG CHARYTATYWNY we Wrocławiu startując w teamie „Kowaliki”. Mieliśmy również swój udział w biegu przełajowym Spontan Race. Niedziela to udział w Bieg Lechitów czyli kultowym półmaratonie w Gnieźnie oraz wyjazd do Wielenia na VI Bieg w Krainie Konwalii, a tam do pokonania również dystans półmaratonu ( 21km ) lub do wyboru 10 km po drogach polnych i leśnych oraz biegi dla najmłodszych, gdzie również mieliśmy reprezentantów. Właśnie w Krainie Konwalii bardzo dobrze biegło się Magdzie, która w towarzystwie osobistego pacemakera Krzyśka,wbiegła na II miejsce Open pań w półmaratonie.

Wielkie brawa i gratulacje Magdalena & Krzysztof

Gratulujemy wszystkim ukończenia zawodów oraz osiągniętych wyników

Tradycyjnie nie zabrakło promowania nadchodzących wydarzeń biegowych w Gminie Strzegom, czyli 2. Aryzta Półmaraton Strzegom oraz VII Jaroszowski Marszobieg Przełajowy, na które serdecznie zapraszamy !!

VII Jaroszowski Marszobieg Przełajowy  [ czytaj więcej ]

2. Aryzta Półmaraton Strzegom [ czytaj więcej ]

Natomiast Ci, którzy nie startowali w zawodach systematycznie realizowali swoje plany treningowe, zmierzając do nadchodzących celów biegowych. Nasze gratulacje kierujemy również do wszystkich biegaczy ze Strzegomia i okolic, którzy startowali w Garmin Ultra Race w Radkowie oraz Triathlon Karkonoski Karkonoszmen

Bardzo gorąco pozdrawiamy wszystkich spotkanych na biegowych ścieżkach przyjaciół i znajomych

 

Sekcja lekkoatletyczna AKS Strzegom
Społeczność Biegowa Strzegomska Dwunastka

DOŁĄCZ DO NAS – ZAPRASZAMY

Polecane artykuły

Zobacz również
Close
Back to top button