AKS umacnia się na pozycji Lidera

AKS GRANIT Strzegom S.A. umacnia się na pozycji lidera w tabeli rozgrywek IV Ligi Dolnośląskiej

• A

AKS GRANIT Strzegom S.A. vs K.S. STAL ChocianówPodopieczni trenera Roberta Bubnowicza szybko chcieli zrehabilitować się za niepowodzenie w Jędrzychowicach. Jako gospodarze spotkania prowadziliśmy grę i w 36′ po strzale Damiana Migalskiego obejmujemy prowadzenie. Ten sam piłkarz popisał się pięknym uderzeniem w 58′ i było już 2:0

Zasłużoną wygraną świeżo upieczonego Lidera rozgrywek w 84′ przypieczętował rezerwowy Kamil Lesiński.

Od początku meczu posiadaliśmy przewagę, zespół stwarzał wiele razy sytuacje pod bramką przeciwnika, ale w I połowie udało się zdobyć tylko jedną bramkę. Po przerwie obraz gry się nie zmieniał, kontrolowaliśmy sytuację i wygraliśmy zasłużenie – skomentowała Agnieszka Sudoł, kierowniczka drużyny.

AKS STRZEGOM – STAL CHOCIANÓW 3:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Damian Migalski (36), 2:0 Damian Migalski (58), 3:0 Kamil Lesiński (84).

Żółte kartki: Domaradzki, Lesiński oraz Otocki, Kunz.

Sędziowali: Marcin Fajfer jako główny oraz Michał Jankowiak i Marcin Niciński (Wrocław).

AKS GRANIT Strzegom S.A.: Słowik – Durajczyk, Emeka (72 Thomas), Gawlik, Domaradzki, Zieliński, Sadowski (89 Kuczma), Morawski, Shevchenko (72 Sobczak), Migalski (89 Sabat), Chrapek (80 Lesiński).

K.S. STAL Chocianów: Barszcz – Ratajczyk, M. Wolan, Kunz, Bartuzel (32 Gryga), R. Burda (80 Tomaszewski), Czerep (67 Komarek), Kasiński, Otocki, Podziewski, Wasieńko (60 D. Wolan).

Już dzisiaj ZAPRASZAMY miłośników piłki nożnej na kolejny mecz ( 24 KOLEJKI ), który zagramy 1 MAJA o godzinie 17:00 z drużyną KS KARKONOSZE Jelenia Góra na Stadionie Miejskim OSiR Strzegom.