Kolejny mecz kontrolny przed rozpoczęciem rundy rewanżowej sezonu 2022/23

• A
  • A++
  • A+
  • A

5 lutego br., w ramach kolejnej jednostki treningowej zmierzyliśmy się z Mewą Kunice. Mecz zakończył się wynikiem 5:3.

Kolejny raz mamy zdecydowanie lepszą pierwszą połowę niż drugą. W pierwszej połowie dobrze przemieszczamy piłkę i przede wszystkim bardzo odważnie wchodzimy w pole karne przeciwnika co pozwala nam zdobyć bramki po ładnie skonstruowanych akacjach. W defensywie gramy odpowiedzialnie i nie popełniamy błędów zamykając dobrze przestrzenie pomiędzy nami. W drugiej połowie przeciwnicy zmienili sposób wykonywania wysokiego pressingu i zamknęli nam boczne sektory spychając do środka, gdzie stwarzali przewagę.

Martwi to że zawodnicy nie zobaczyli tego sami i nie zareagowali na system przeciwnika jednak jest to kolejna lekcja dla nich. Bramki tracimy po stratach właśnie w środkowym sektorze i kontratakach przeciwników. Pracujemy dalej.