W turnieju udział wzięło ponad 500 zawodników oraz zawodniczek z 20 klubów

• A
  • A++
  • A+
  • A

W ubiegły weekend 02-03.03.2024r do walki na wrocławskim tatami stanęło aż 21 naszych reprezentantów z klubu AKS STRZEGOM. W turnieju udział wzięło ponad 500 zawodników oraz zawodniczek z 20 klubów.

Nasi zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony zostawiając na macie kawał serca oraz zdrowia. Nie brakowało pięknych rzutów ze strony naszych judoków.

🥉Olivier KUBANEK

Tuż za podium uplasował Kuba SOCZYŃSKI który zajął miejsce IV oraz Aniela ŚLEMP miejsce V

W walkach eliminacyjnych turniej zakończyli Norbert TARKA, Milena KUBICKA i Maximilian GNITECKI.

Gratulujemy naszym zawodnikom oraz zawodniczkom wywalczonych miejsc. Nie zwalniamy tempa, trenujemy cały czas ponieważ już za chwilę kolejne wyzwania oraz turnieje w Polsce i za granicą. Dziękujemy rodzicom za świetny doping oraz wsparcie przy macie!

Start w zawodach mógł się odbyć dzięki wsparciu finansowemu Miasta i Gminy Strzegom.