Młodzik Młodszy kolejny raz nie zawodzi i dokłada 3 punkty do ligowej tabeli.

• A
  • A++
  • A+
  • A

W dniu wczorajszym (09.11) zawodnicy z grupy młodzika młodszego AKS-u Strzegom pod opieką trenera Sebastian Czuchry rywalizowali w roli gości, ale na własnym boisku z zespołem KP DUE Soccer Świebodzice.

Mecz rozpoczął się mocnym atakiem naszej drużyny co w konsekwencji spowodowało zdobycie bramki już w 10 minucie spotkania. Gola dającego prowadzenie zdobył Konrad Gołębiowski. Nasz zespół konsekwentnie atakował, czego skutkiem było zdobycie kolejnych dwóch bramek. Pierwsza połowa kończy się poprowadzeniem AKS Strzegom 3:0. Drugą połowę spotkania rozpoczynamy również mocnym akcentem pod bardzo ładnej akcji bramkę na 4:0 zdobywa Kubacki Bartek. W dalszej części spotkania nasz zespół zbyt szybko zapomniał, że w piłką nożną gramy do końca spotkania. Czego konsekwencją było zdobycie przez gości goli w 40 i 55 minucie. W końcówce spotkania pomimo sytuacji obu zespołów wynik pozostaje bez zmian, a mecz kończy się wygraną AKS Strzegom 4:2.

„Szybko zdobyliśmy bezpieczne prowadzenie i bardzo dobrze rozpoczęliśmy drugą połowę spotkania. Później do naszego zespołu wkradł się brak koncentracji czego skutkiem była strata dwóch bramek. Podsumowując cały mecz zagraliśmy bardzo dobre spotkanie, które w większości było pod naszą kontrolą. Dziękuję zawodnikom za grę oraz kibicom za doping” – powiedział po spotkaniu trener Sebastian Czuchra.