Remis Młodzika Młodszego AKS Strzegom vs. MKS Polonia Świdnica!

• A
  • A++
  • A+
  • A

W dniu dzisiejszym (tj. 24.10.2022 r.) o godzinie 16.30 rozpoczęliśmy rundę rewanżową rozgrywek Młodzika Młodszego. Naszym przeciwnikiem był zespół MKS Polonia Świdnica.

Mecz rozpoczął się mocnym atakiem drużyny gości co w konsekwencji spowodowało utratę bramki już w 7 minucie (0:1). W 20 minucie składna akcja drużyny ze Świdnicy kończy się utratą drugiej bramki (0:2).

Mimo trudnego początku spotkania nasz zespół pokazał charakter. Jeszcze w pierwszej połowie piękną bramkę bezpośrednio z rzutu rożnego zdobywa Aleks Hołub.
Pierwszy połowa kończy się wynikiem 1:2.
W 40 minucie spotkania po akcji zespołowej piłka trafia do Kuby Koziejskiego, który doprowadza do wyrównania wyniku 2:2.
W dalszej części spotkania oba zespoły miały swoje sytuacje, ale wynik pozostał już bez zmian.

„Jestem zadowolony z postawy drużyny, zaangażowania oraz walki do końca spotkania. Mimo trudności jakie mieliśmy w ostatnim tygodniu z powodu fali przeziębień. Uważam, że rozegraliśmy dobre spotkanie”. – powiedział trener Sebastian Czuchra.

Dziękujemy zawodnikom za emocjonujący mecz i liczymy na nich w kolejnych spotkaniach!

AKS Strzegom vs. MKS Polonia Świdnica 2:2