Przekazuję stery w dobre ręce – zmiany w zarządzie AKS-u

Oficjalne oświadczenie Prezesa Amatorskiego Klubu Sportowego w Strzegomiu

  • A
  • A
  • A
  • A
  • A++
  • A+
  • A

Szanowni sportowcy,

Przez okres 15 lat wraz z kolejnymi Zarządami miałem przyjemność pracować na rzecz Naszego Klubu. Z pomocą ludzi dobrej woli, sponsorów oraz wsparcia Gminy Strzegom udało się zorganizować wiele przedsięwzięć, które przyczyniły się do rozwoju klubu i popularyzacji sportu. Lata pracy to czas wielu sukcesów, ale i potknięć. Obecnie w klubie trenuje ponad 300 sportowców a przez lata przez klub „przeszło” ich kilka tysięcy. W tym okresie swoje oblicze zmieniły również nasze obiekty sportowe, których zazdrości nam nie jeden klub. W pracy w Zarządzie wspierało mnie wiele osób które trudno wymienić, choć w sposób szczególny pragnę podziękować osobom z którymi pracowałem najdłużej.

Dziękuję Robertowi Kotowiczowi- Sekretarzowi Klubu kilku kadencji, Zdzisławowi Szpakowi, Krzysztofowi Jaszowskiemu, Stanisławowi Wiśniewskiemu, Ryszardowi Żmijewskiemu, Janowi Żmijewskiemu, Józefowi Smoterowi, Krzysztofowi Poterale, Leszkowi Jankowskiemu oraz wielu innym, którzy społecznie działali w Naszym Klubie.
W swojej pracy samorządowej dalej będę wspierał strzegomski sport swoją wiedzą i doświadczeniem oraz kibicował naszym sportowcom.

Dziś wraz ze mną przygodę w klubie kończy Józef Czerwiecki, wieloletni Pełnomocnik Zarządu, człowiek od „trudnych spraw”, z którym pracowałem blisko 12 lat. Serdecznie dziękuję.

Przy tak wielu dyscyplinach nigdy nie ma dobrego czasu na zmiany, gdy jedna dyscyplina kończy sezon, inna jest w środku rozgrywek. Pandemia zatrzymała wszystko, nastał czas kiedy moi koledzy z Zarządu płynnie mogą przejąć stery AKS-u i kiedy znów wyjdziemy na sportowe areny, będą mogli podejmować trafne decyzje.

AKS to wielopokoleniowa historia, posiada ugruntowaną pozycje w środowisku sportowym a nasi zawodnicy odnoszą sukcesy w wielu dyscyplinach.

Zostawiamy Klub w dobrej kondycji finansowej. Dziś w czteroosobowym Zarządzie działają ludzie z doświadczeniem oraz pasją i na pewno sprostają wyzwaniom.

Moim kolegom: Edwardowi Fedyczkowskiemu, Robertowi Kotowiczowi, Tomaszowi Chojnackiemu, Krzysztofowi Poterale oraz wszystkim sportowcom z wielkiej rodziny AKS-u życzę samych sukcesów.

Ze sportowym pozdrowieniem – Wiesław Witkowski

Polecane artykuły

Zobacz również
Close
Back to top button