Seniorzy AKS na obozie w Jagniątkowie

Od środy ( 5 lutego br. ) seniorzy AKS przebywali na zgrupowaniu sportowym w Jagniątkowie ( k.Jeleniej Góry ), był to czas na treningi ale również i edukację. Finałem zgrupowania był mecz kontrolny z vice-liderem IV Ligi Dolnośląskiej GRUPY WSCHODNIEJ „LKS SOKÓŁ Wielka Lipa”

Znakomity klimat gór Karkonoszy, sprzyjający rozwojowi formy sportowej naszych piłkarzy, pozwolił w pełni zrealizować plany szkoleniowców Roberta Bubnowicza.

Na obóz w Karkonosze wybraliśmy się w 20 osobowym składzie. Korzystaliśmy z udogodnień pensjonatu. Litry potu wylaliśmy w hali sportowej, poznaliśmy lasy Karkonoskiego Parku Narodowego. Odwiedziliśmy Zamek Chojnik, pokazaliśmy swoje nietuzinkowe umiejętności na Trasach Polany Jakuszyckiej biegając na nartach.

Niewątpliwie praca włożona w trakcie realizacji planów treningowych na obozie sportowym, przyczyni się do rozwoju sportowego reprezentantów naszego klubu i uzyskania dobrych i bardzo dobrych wyników w zbliżających się meczach ligowych planowanych w 2020 r.

Ostatnim akcentem obozu był mecz sparingowy z Sokołem Wielka Lipa. Dobrze przepracowany obóz w Jagniątkowie ma zaowocować w 4 ligowych rozgrywkach.

Zgrupowanie odwiedzili członkowie zarządu klubu AKS z prezesem Wiesławem Witkowski na czele, który podziękował i pogratulował zawodnikom udanej rundy jesiennej i życzył udanych startów w kolejnych rozgrywkach.

Dla przypomnienia !  Pierwszy mecz ligowy rundy wiosennej zagramy na wyjeździe 14 marca z drużyną GKS Sparta Rudna, a przed swoją publicznością zaprezentujemy się tydzień później tj. 21 marca i rozegramy mecz z sąsiadem zza miedzy KS Legnickie Pole, w imieniu zawodników i Zarządu Klub AKS Strzegom serdecznie zapraszamy miłośników piłki nożnej na mecze rundy wiosennej.


SEZON ROZGRYWKOWY 2019/2020

Kto według Was jest faworytem do wygrania ligi ? Zapraszamy do głosowania w sondzie. 

[socialpoll id=”2564099″]

Polecane artykuły

Zobacz również
Close
Back to top button