SPARINGI 2020: Podsumowanie [ FOTO-VIDEO ]

Piłkarze AKS bardzo dobrze prezentowali się w przedsezonowych sparingach

Podczas przerwy w rozgrywkach piłkarze AKS GRANIT Strzegom S.A. rozegrali siedem sparingów – wszystkie miały miejsce na stadionie miejskim OSiR Strzegom.

Po obejrzeniu wszystkich sparingów, które rozegraliśmy, można do ligi podejść z optymizmem. Było całkiem dobrze, trochę jest do poprawy, ale jest jeszcze trochę czasu na pewne korekty przed rozpoczęciem ligi, która niestety z powodu zagrożenia epidemiologicznego-koronawirusem została przesunięta na ostatni weekend miesiąca marzec.

Piłkarze AKS bardzo dobrze prezentowali się w przedsezonowych sparingach. Wygrali 7 z 7 spotkań. Bilans bramkowy to 28 goli strzelonych i 4 straconych.

Pierwszy mecz kontrolny rozegraliśmy 18 stycznia z drużyną Lechia Dzierżoniów ( IV Liga „Grupa Wschodnia”, 9 pozycja w tabeli Sezon 2019/2020 )

AKS GRANIT Strzegom S.A.  1:0  Lechia Dzierżoniów

Drugi mecz kontrolny rozegraliśmy 25 stycznia z drużyną MKS Victoria Świebodzice ( Klasa A grupa: Wałbrzych I, 1 pozycja w tabeli Sezon 2019/2020 )

AKS GRANIT Strzegom S.A.  10:0  MKS Victoria Świebodzice

Trzeci mecz kontrolny rozegraliśmy 1 luty z drużyną Foto-Higiena Błyskawica Gać ( III liga, grupa: III, 12 pozycja w tabeli Sezon 2019/2020 )

AKS GRANIT Strzegom S.A.  2:1  Foto-Higiena Błyskawica Gać

Czwarty mecz kontrolny rozegraliśmy 8 luty z drużyną LKS SOKÓŁ Wielka Lipa ( IV Liga DOLNOŚLĄSKA (gr.wschód), 2 pozycja w tabeli Sezon 2019/2020 )

AKS GRANIT Strzegom S.A.  2:1 LKS SOKÓŁ Wielka Lipa

Piąty mecz kontrolny rozegraliśmy 22 luty z drużyną KS Piast Nowa Ruda ( IV Liga DOLNOŚLĄSKA (gr.wschód), 6 pozycja w tabeli Sezon 2019/2020 )

AKS GRANIT Strzegom S.A.  3:0 KS Piast Nowa Ruda

Szósty mecz kontrolny rozegraliśmy 29 luty z drużyną Bielawianka Bielawa ( IV Liga DOLNOŚLĄSKA (gr.wschód), 3 pozycja w tabeli Sezon 2019/2020 )

AKS GRANIT Strzegom S.A.  2:1 Bielawianka Bielawa

Siódmy mecz kontrolny rozegraliśmy 7 marzec z drużyną MKS Szczawno-Zdrój ( WAŁBRZYCH: KLASA A GRUPA 1, 3 pozycja w tabeli Sezon 2019/2020 )

AKS GRANIT Strzegom S.A.  8:1 MKS Szczawno-Zdrój
DLA PRZYPOMNIENIA !!

Dolnośląski Związek Piłki Nożnej wydał komunikat dotyczący rozgrywek IV Ligi w naszym regionie.


“DZPN ze względów bezpieczeństwa uczestniczących drużyn w rozgrywkach prowadzonym przez DolZPN, przekłada datę rozpoczęcia rundy wiosennej na 28-29.03. ”

Nowe daty rozegrania przełożonych meczów zostaną ustalone w późniejszym terminie i podane w oddzielnym komunikacie.


Powyższa decyzja jest spowodowana troską o zdrowie i życie osób uczestniczących w wydarzeniach piłkarskich i wychodzi naprzeciw decyzjom podejmowanym przez najwyższe władze państwowe.

 

Sportowcom AKS życzymy dużo zdrowia i spokoju

Zarząd Klubu AKS Strzegom

Pokaż więcej

Polecane artykuły

Zobacz również
Close
Back to top button