25 MAJA - Bolesławianie trafili na dobrze dysponowany tego dnia zespół AKS-u i oddają punkty

• A
  • A++
  • A+
  • A

BKS BOBRZANIE Bolesławiec vs AKS GRANIT Strzegom S.A.W meczu 28 kolejki podopieczni trenera Roberta Bubnowicza wygrywają spotkanie na wyjeździe z drużyną BKS Bolesławiec (3:1)

Spotkanie rozegrano w sobotę ( 25 maja ) na Stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bolesławcu.

Już po 10 minutach, nieporozumienie zawodników gospodarzy wykorzystał Wojciech Durajczyk i strzałem głową otworzył wynik spotkania – AKS wychodzi na prowadzenie. 10 minut później podbramkowe zamieszanie wykorzystał Roland Emeka i było 2:0. Ten sam zawodnik, w doliczonym czasie pierwszej połowy, będąc sam na sam z bramkarzem BKS, podwyższył wyniki na 3:0. Wynik długo się nie zmieniał drużyna AKS kontrolowała sytuację do 90 minuty spotkania gdzie chwila nieuwagi kosztowała nas stratę bramki i BKS zdobywa honorowego gola.

BKS Bolesławiec – AKS Strzegom 1:3 (0:3)

Bramki: 0:1 Durajczyk (8), 0:2 Emeka (20), 0:3 Emeka (45), 1:3 Majka (90)

Żółte kartki: Kliwak, J. Bochnia oraz Gawlik, Sobczak.

Sędziowali: Hubert Sarżyński jako główny oraz Jakub Szymczak i Jakub Kwinto (Wrocław).

BKS Bolesławiec: Różnicki (36 B. Bochnia) – J. Bochnia, Dul, Szaja (46 Lisowski), D. Puzio, Zagórski, Majka, A. Puzio, Graczyk (60 Mucha), Biały (46 Kliwak), Ziółkowski (70 Dmuchowski).

AKS GRANIT Strzegom S.A.: Słowik – Durajczyk, Emeka (80 Kuczma), Sobczak, Domaradzki, Zieliński, Sadowski (87 Sabat), Gawlik, Shevchenko (60 Lesiński), Migalski (86 Thomas), Chrapek.

W IV Lidze niespodziewanej, a może nie, porażki doznał wicelider zespół Apisu Jędrzychowice 2:5 ze Spartą Rudna. Na dole tabeli w IV Lidze mamy, co raz więcej wiadomych, a może jednak nie. Do grona zagrożonych zespołów dołączył po porażce 1:4 w Ścinawie z Odrą zespół Orli Wąsosz. Drużyna AKS wraca na pozycję wicelidera tabeli rozgrywek sezonu 2018/2018, przed nami jeszcze dwa mecze sezonu – Trzymamy kciuki !

Już w najbliższą sobotę piłkarze AKS GRANIT Strzegom S.A. rozegrają ostatni mecz w tym sezonie IV ligi przed własną publicznością.

(sobota)  1 CZERWCA  GODZINA 14:00