Zajęcia wspinaczkowe w terenie

Sekcja wspinaczkowa AKS Strzegom sprawdzała swoje umiejętności w warunkach naturalnych

Grupa miłośników wspinaczki sportowej sekcji AKS w ostatnich dniach odwiedziła rejon wspinaczkowy w Pełcznicy  | Świebodzice.

Polecane przez nich miejsce ( treningowo, wspinaczkowe), które znajduje się niedaleko naszej miejscowości jest bardzo fajne a skała różnorodna. Trener i opiekun sekcji  Sławomir Pokaluk nadmienia że większość podopiecznych stawia pierwsze kroki w skale, a trudność dróg jakie są w tym rejonie w skali od V do VI+ są dobre na dobry początek zabawy w terenie.

 

Pozdrowienia dla Ewy, Oliwi, Toli, Zuzy, Anastazji, Ady, Karola, Michała O., Michała S., Michała W. oraz dla Pana Instruktora Adama, który odwiedził nas podczas sobotnich zajęć.

UWAGA !!

Wspinaczka, zwłaszcza gdy jest uprawiana nieprawidłowo, z lekceważeniem zasad bezpiecznej asekuracji lub też poleceń prowadzącego zajęcia instruktora, może być przyczyną nieszczęśliwego wypadku, groźnego dla zdrowia, a nawet życia wspinacza oraz przebywających w pobliżu osób.

Także zachęcamy – DOŁĄCZ DO NAS – i uprawiaj tą wspaniałą dyscyplinę sportową jaką jest wspinaczka pod czujnym okiem naszych instruktorów i odpowiednim ( atestowanym ) sprzętem jaki posiadamy do dyspozycji naszych podopiecznych. ZAPRASZAMY

Polecane artykuły

Back to top button